Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   STYCZNIA   2018 r.

Św. Wincentego Pallottiego
Św. Wincentego, męczennika
 
 
 
 

Czego Polacy oczekują od nowego rządu? Sonda PCh24.pl - zobacz video


Następny film
Prof. Chodakiewicz we Wrocławiu - o prawicy i lewicy

Prawo i Sprawiedliwość w wyborach parlamentarnych otrzymało duży kredyt zaufania. W trakcie kampanii padło wiele obietnic. Czego Polacy oczekują od nowej władzy? Portal PCh24.pl zapytał o to na ulicach Krakowa.
DATA: 2015-12-31 11:32:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

... Polacy teraz oczekują realizacji tego,co na łopatki przez długie lata płożyła komuna. A nie ma cudotwórców.Chcąc postawić zrujnowany kraj na nogi, to wymga miliardów dolarów i czasokresu,a nie jednej kadencji 4 lat.Teraz się ludzie budzą z krasnego letargu i chcą,by obecny rząd nagle wszystko postawił na nogi,co zniszczyli komuszki,jak Balcerowicz,Kwaśniewski i wielu innych czerwonych pasibrzuchów,z których Tusk był ostatnim.O to im chdziło,bo mieli takie hasło dla Polaków:"Nie chciało wom się siyrpa i młota,to teroz mota!!!!" To było wypisywane na murach i płotach w 1988 i 1989r. Tak się wtedy popisywali ci z PZPR,SD,ZSL i dalsi. Szczęść Boże Szanownej Redakcji!!
ponad 1 rok temu / J.Or.
 
Żeby się wynieśli do Izraela.
ponad 1 rok temu / dżdżowniczka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 62 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.