DZISIAJ JEST
ŚRODA 26 KWIETNIA
Św. Marcelina, papieża
Św. Anakleta, papieża
Św. Marcelina, papieża
Św. Anakleta, papieża
Matki Bożej Dobrej Rady
Imieniny obchodzą:
Klaudiusz, Maria, Marzena
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Czechy wydalą imigrantów ekonomicznych i osoby podejrzane o terroryzm? Tego chce prezydent!

Data publikacji: 2016-02-16 17:00
Data aktualizacji: 2016-02-16 17:58:00
Czechy wydalą imigrantów ekonomicznych i osoby podejrzane o terroryzm? Tego chce prezydent!
Miloš Zeman. By Michał Józefaciuk (Senat Rzeczypospolitej Polskiej) [CC BY-SA 3.0 pl (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en)], via Wikimedia Commons

Prezydent Czech Miloš Zeman zalecił wydalanie imigrantów ekonomicznych i osób podejrzanych o terroryzm, wskazując na „kompletne fiasko” Unii Europejskiej w obliczu kryzysu imigracyjnego. Polityczną poprawność głowa państwa czeskiego określiła mianem synonimu kłamstwa.

 

- Unii Europejskiej kompletnie nie udało się rozwiązać kryzysu migracyjnego - ocenił sytuację na Starym Kontynencie Miloš Zeman.

 

- Jedynym rozwiązaniem kryzysu migracyjnego jest deportacja imigrantów ekonomicznych i tych, którzy opowiadają się za przemocą religijną, nienawiścią religijną, krótko mówiąc, podżegają do terroryzmu - wskazywał prezydent Czech.

 

- Republika Czeska przyjmie wszystkich imigrantόw, którzy chcą się integrować, ale imigranci muzułmańscy są niemożliwi do zintegrowania i zasymilowania w kulturze europejskiej - tłumaczył Miloš Zeman, podkreślając, że „polityczna poprawność jest synonimem kłamstwa”.

 

Na początku tego roku prezydent Czech deklarował: „Uważam, że ta inwazja jest organizowana przez Bractwo Muzułmańskie, mające do dyspozycji środki finansowe płynące z pewnych krajów”.

 

- Organizacja Bractwa Muzułmańskiego nie wypowiedziała wojny Europie, nie dysponuje ona odpowiednimi środkami, ale może przygotować wzrastającą falę imigrantów, by progresywnie przejmować Europę - alarmował Miloš Zeman.

 

W przesłaniu noworocznym, określi napływ imigrantów „zorganizowaną inwazją” i radził młodym mężczyznom z Iraku i Syrii, by chwycili za broń przeciw Państwu Islamskiemu, zamiast uciekać do obcych krajów.

 

FLC 

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
Richi Lukasi
Bardzo dobrze powiedziane
Tomasz
Prezydent Czech to mąż stanu który dba o interesy własnego państwa i narodu.A nasze władze???
Leszek
Pierwszy odważny prezydent!Może teraz już inni będą mieć więcej odwagi,droga przetarta!
Tomasz
Polityk dbający interesy Narodu i własnego Państwa.Nie to co nasze władze.Czy mamy być"Papugą Narodów"Juliusz Słowacki"Mesjaszem Narodów"Adam Mickiewicz.Najpierw należy się pomoc blisko Kulturowo następnie obcym Kulturowo.Kultura to również Naród,Wiara,Język,Obyczje.
a
Że też nasi politycy nie potrafią mówić tak jak czeski prezydent.
JARO
no proszę, jasno i wyraźnie wyraził swoje (i narodu) zdanie na temat nachodźców; jakoś tak inaczej jak nasze władze; różnicę słychać, widać i czuć (przez skórę); ... i na tym poprzestaniem;
Predaror
W końcu trzeźwo myślący !!! Brawo !!!
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.