Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   LUTY   2018 r.

Św. Piotra Damianiego, Doktora Kościoła
Św. Roberta Southwella
 
 
 
 

Co miesiąc powstanie


Następny film
Październikowa rewolucja. Co się stało na synodzie? - zwiastun

W najnowszym, 30. numerze magazynu „Polonia Christiana” podjęliśmy temat polskich powstań narodowych. Magazyn jest już dostępny w dobrych salonach prasowych. Pismo można także nabyć za pośrednictwem internetowej księgarni: ksiegarnia.piotrskarga.pl.


DATA: 2013-09-06 14:59:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Droga Plautillo, po cóż piszesz o "polskim genie autodestrukcji"? Poczytaj "Polską anarchię" i "Dwie drogi" Pawła Jasienicy (patrioty zaszczutego przez PZPR), uważał że bez Powstania Styczniowego nie byłoby odrodzenia w 1918. A bez Powstania Warszawskiego zapewne wcielono by nas do ZSRR - jak napisała Maria Turlejska (ongi komunistka).
ponad 4 lata temu / JAQ
 
wśród powstań pokazanych na klipie zabrakło powstania największego w naszych dziejach: walk podziemia zbrojnego z komunistycznym okupantem (po 1944 r.). Warto już nazywać rzeczy po imieniu - zwłaszcza w prawicowych mediach.
ponad 4 lata temu / AdamP
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 65 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.