Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2018 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Co knuje amerykańska lewica?


Następny film
Ksiądz profesor Guz: bezkarność to droga do deprawacji
#REWOLUCJA    #USA    #STANY ZJEDNOCZONE    #LEWICA    #ABORCJA    #ANTYKONCEPCJA    #FEMINIZM    #LGBT    #POLITYKA    #MEDYCYNA

Doktor Paul Cameron w rozmowie z portalem PCh24.pl wskazuje na faktyczne cele amerykańskiej lewicy. Promocja przywilejów dla "mniejszości", "prawo" do zabijania nienarodzonych dzieci, antykoncepcja finansowana z pieniędzy podatników - to postulaty promowane dziś także w Europie przy wsparciu amerykańskiej lewicy.


DATA: 2014-01-21 19:38:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

To co zawsze. Wg wytycznych z kancelarii piekła.
11 miesięcy temu / Ja
 
Pomyslec warto kto narzuca te wszystkie dewiacyjne historie,kto stworzyl i wprowadzil komunizm?Kto propaguje tz rewolucje kulturalna. Kto jest największym zagrozeniem dla Swiata .Ludzie jesteście slepi i głusi.Trzeba ograniczyć wpływy w masmediach tych ludzi w całym swiecie i problem zaniknie.Odrodza się zdrowe społeczeństwa na swiecie!
11 miesięcy temu / [email protected]
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 62 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.