DZISIAJ JEST
ŚRODA 20 WRZEŚNIA
Św. Andrzeja Kim Taegon
Św. Pawła Chong Hasang
Św. Andrzeja Kim Taegon
Św. Pawła Chong Hasang
Imieniny obchodzą:
Eustachy, Faustyna, Filipina
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Braun: zamachy mogą być spektaklem. Czy chodzi o zaprowadzenie rządów silnej ręki?

Data publikacji: 2016-08-05 09:20
Data aktualizacji: 2016-08-05 11:22:00
Braun: zamachy mogą być spektaklem. Czy chodzi o zaprowadzenie rządów silnej ręki?

Z zamachu na zamach coraz więcej jest poszlak wskazujących, że te realnie tragiczne w skutkach, ale groteskowo niespójne w oficjalnym przekazie akcje należą do kategorii dokonywanych „pod fałszywą flagą”, że zostały w istocie zamówione i wyreżyserowane przez świat służb i polityki – uważa Grzegorz Braun.

 

W opublikowanym na łamach na łamach tygodnika "Polska Niepodległa" felietonie, zatytułowanym „Fałszywe flagi nad Europą”, Braun zwraca uwagę, że całej serii krwawych zamachów, jakie od wielu miesięcy systematycznie wstrząsają naszym kontynentem, mamy jeden stały element – wykonawca usłużnie ginie, zatem jego zeznania nie skomplikują pracy śledczym ani politykom, ani ich rzecznikom prasowym, którzy bez przeszkód prezentować mogą publiczności swoją narrację. Jednak, jak zauważa reżyser, „zawsze jednak gdzieś pojawią się niespójności albo szczegóły tak zwracające uwagę swoją oryginalnością, że aż niewiarygodne”. Jakie? Na przykład wzmianki o „przypadkowej obecności” specjalnego oddziału policji w Heidingsfeldzie k. Wurzburga, gdzie akurat wybiegł z pociągu młody człowiek, który zaatakował ostrym narzędziem kilkoro pasażerów. Inny przykład „zbiegów okoliczności” to wypatrzony przez internautów fakt, że „miejscowy reporter” Richard Gutjahr, który umieścił na „tłiterze” swoje spostrzeżenia spod Mac Donalda, gdzie miała podobno swój początek monachijska masakra, to ten sam Richard Gutjahr, który kilka dni wcześniej był naocznym świadkiem masakry na bulwarze w Nicei.

 

Zdaniem Brauna z zamachu na zamach coraz więcej jest poszlak wskazujących, że te realnie tragiczne w skutkach, ale groteskowo niespójne w oficjalnym przekazie akcje należą do kategorii dokonywanych „pod fałszywą flagą”, że zostały w istocie zamówione i wyreżyserowane przez świat służb i polityki.

 

W opinii reżysera ma to służyć dla usprawiedliwienia drastycznych kroków, które inaczej spotkałyby się ze sprzeciwem społeczeństwa. Mówiąc wprost, chodzi o zaprowadzenie rządów silnej ręki, tj. stanu wyjątkowego, który różnie może się nazywać, ale będzie miał zawsze ten sam cel – zabezpieczenie zbankrutowanej władzy przed kontrakcją oszukanych obywateli.
Źródło: polskaniepodlegla.pl

luk

  
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
Wolnościowiec
A co jest złego w rządach silnej ręki? Stan wyjątkowy? Czemu nie! Tylko żeby wprowadzała go władza prawicowa, nie lewicowa, bo wtedy straszne tragedie się dzieją, ludzie giną, majątki konfiskują. Gdy prawica wprowadza stan wyjątkowy, przywraca się porządki, hierarchę i wszystko wraca na swoje miejsce. Polski rząd powinien rozważyć wprowadzenie stanu wyjątkowego, gdy będzie realizować swój właściwy program, oby prawicowy, wolnorynkowy.
lu
ma brode,ale dobrze mowi...
Marrek
Prezydent Turcji zrobił to szybciej i konkretniej - grubymi nićmi uszył "próbę puczu" - i co mu zrobią? Cmoknąć mogą.
Aga
Do [email protected] pochwal sie jak sam dzialasz konkretnie, ilu przyjales Afrykanczykow do swojego domu, na swojej prywatnej posesji. Nie siej prosze lewackiej propagandy w tematach systemowych.
Aga
Do [email protected] jak Ty dzialasz konkretnie oprocz siania swojej lewackiej propagandy? To nie onet. Widze, ze zaslaniasz sie krzyzem, wiec oswiec nas liczba przyjetych przez ciebie prywatnie do Twoich posiadlosci \'uchodzcow\' z terenow Afryki Poln. Tu sie dyskutuje o rozwiazniach systemowych.
do JARO
A ty jak działasz konkretnie? No bo chyba nie nazwiesz bezproduktywnego mielenia jęzorem - konkretnym działaniem?
vicurry
raczej pod egida ONZ.
def
Inteligentny sięgnie do oryginału.
szkolny przedmiot \"historia\" KŁAMIE
Bolszewickie władze = marksistowskie komuchy. Wszystko wyszło z niemieckiej i włoskiej masonerii i to są fakty historyczne. Bolszewizm to nazwa własna doktryny marksistowskiej na terenie Rosji. Wtedy Kościół był prawie czysty od masonów. Przy grobie Piłsudskiego na Wawelu Hitler stawiał wartę honorową.
JARO
przepraszam, ale trochę śmieszą mnie wpisy poniżej; ale proszę kochanych wpisujących się nie gniewać - nie mam zamiaru nikogo obrażać, tylko zwrócić uwagę, że o tym to p. Grzegorz Braun pisze i mówi (i ostrzega) już od kilku lat; i nie tylko on; sprawa jest tak poważna, że poważniejszej, dla naszej wolności nie ma (w ludzkim wymiarze); ale, albo tresura ludzi została już tak daleko "popchnięta", albo ...; no właśnie; co jest przyczyną takiego otępienia mózgowego tzw. szarego obywatele, że na tak perfidną grę różnych służb pozwala? czy jest ratunek? jest; ale dużo by o tem pisać i mówić; ufajmy Panu Bogu i stosujmy się ściśle do Jego wskazówek; wtedy może wyjdziemy spod "noża"; i zwracam uwagę - Stwórca nie tylko każe się nam modlić; On również każe działać konkretnie; i jasno mówi o karze, np. śmierci, dla, ogólnie mówiąc, bandytów;
a.
Tak, piszecie \'boleszewicka wladze\', bo tak wtluklo sie ludziom do glow mlotem i sierpem, zamiast marksistowkie komuchy. Lenin rowniez byl Zydem.
Rodriguez
Pan Braun absolutnie się nie myli. Codziennie to samo można przeczytać na Wolna-Polska.
tut
G.Braun przewidywał wszystkie te wydarzenia co najmniej kilkanaście miesięcy temu. Wskazywał też na przyczyny, układy sił i najbardziej prawdopodobne scenariusze. Wszystko się sprawdza, ci którzy uważnie słuchali, od dawna wiedzieli co będzie i wiedzą dlaczego tak się dzieje. Tacy, którym nie chciało się słuchać, nie mają prawa do krytyki.
abc
@gosc - to nie tylko moja przenikliwość. Już sama muzułmańska inwazja wyglądała na sztucznie wspomaganą - destrukcja całego pasa państw stanowiących barierę, nagła nieudolność służb ochrony granic, rozpowszechnianie zachęt do emigracji, faktyczna bezkarność imigrantów w Europie, a ostatnio wręcz oficjalne zaproszenie z Berlina. Po tym wszystkim teraz mamy przechodzenie do 2-go etapu - siania chaosu, zamętu i zastraszenia. Potem będzie etap 3 - bolszewicka władza chwyci wszystko za mordę, oczywiście "dla bezpieczeństwa".
gosc
ABC - uprzejmie gratuluję prznikliwości
abc
Pan Braun dosyć późno zaskoczył o co chodzi bo już od dawna widać, że stan zagrożenia w Europie jest sztucznie rozkręcany przez oszalałe bolszewickie władze UE.
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.