DZIŚ JEST:   22   KWIETNIA   2018 r.

IV Niedziela Wielkanocy
Św. Sotera, papieża
Św. Kajusza, papieża
 
 
 
 

5 miliardów złotych – pierwsze pieniądze na realizację programu Mieszkanie+ zostały zabezpieczone

5 miliardów złotych – pierwsze pieniądze na realizację programu Mieszkanie+ zostały zabezpieczone
commons.wikimedia.org

Do dyspozycji programu Mieszkanie+ jest w tej chwili już 5 miliardów złotych – informuje Mirosław Barszcz, prezes BGK Nieruchomości. A to dopiero początek rządowego programu inwestycyjnego. W sumie na jego realizację może zostać zebrane kilkadziesiąt miliardów złotych.

 

Obecnie BGK Nieruchomości podpisał ponad 70 umów dotyczących budowy mieszkań w ramach rządowego programu. Dotychczasowo zawarte porozumienia dotyczą inwestycji na obszarze 220 ha. Powstanie tam blisko 20 tys. lokali. Pierwsze mieszkania z programu mają zostać oddane do końca roku 2017.

 

BGK Nieruchomości to spółka zależna Banku Gospodarstwa Krajowego. Wspierać ma on rozwój ekonomiczny kraju oraz poprawiać jakoś życia Polaków. „Nieruchomości” odpowiadają za komercyjną część realizacji programu Mieszkanie +.

 

W ramach rządowego programu powstaną mieszkania na wynajem. Rodziny będą miały możliwość ich zakupienia. Cena ma być niższa niż rynkowa.

 


Źródło: niezalezna.pl

MWł
  


DATA: 2017-04-21 08:56
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

to ilu podatników złożyło się na te parę mieszkań dla wybranych? czy aby będzie to taniej niż oferuje rynek? bo jakoś nie przekonują mnie akcje typu "darmowy transport", "darmowe posiłki" itd., itp., po tym jak ktoś chwilę później podał - w przypadku "darmowego transportu", że będzie on kosztował dodatkowo budżet danego miasta tyle to a tyle mln złotych polskich; a ten budżet to tę kasę ma z nocnego wydruku na kolorowej drukarce w podziemiach tegoż urzędu? toż to i tak trzeba zapłacić drukarzowi, za tusz kolorowy czy toner, a i o papierze nie wolno zapomnieć, tym bardziej, że to specjalny papier, wcale nie tani; oj, albo wyhamują z tym ograbianiem nas z ostatnich pieniędzy, albo się będziem ewakuować do krajów sąsiednich, albo ...; ale do tego chyba nie dopuszczą? wszak chcą sobie porządzić przez kilka kolejnych kadencji;
ponad 1 rok temu / JARO
 
O ile wzrosło w związku z tym zadłużenie państwa?
ponad 1 rok temu / Stormer
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.